Akademija

A. Sireikos krepšinio akademija - neformaliojo vaikų švietimo grupės sportinio ugdymo mokykla, kuri pasitelkusi pažangiausių treniruočių metodus ruošia aukštos kvalifikacijos krepšininkus, galėsiančius žaisti stipriausiose šalies lyguose. ASKA tikslas tapti viena stipriausių krepšinio ugdymo mokyklų Lietuvoje. Krepšinio mokykla turi nemažai įtakos vaiko tobulėjimui ir jo pasiekimams krepšinio aikštelėje, todėl tam, kad vaikas pasiektų geriausių rezultatų, jis turi dirbti su šios srities profesionalais. Akademija suteikia galimybę vaikams dirbti su aukštos kvalifikacijos treneriais, kurie ne tik padės įgyti patirties bei įgūdžių krepšinio aikštelėje, tačiau išmokys savarankiškumo, kantrybės, pagarbos komandos draugams, treneriams, taip pat nepasiduoti ne tik krepšinio aikštelėje, tačiau ir už jos ribų...

žiūrėti daugiau

Auklėtiniai

Antano Sireikos krepšinio akademijoje treniruojami 6 - 18 metų vaikai. Auklėtiniai treniruojasi skirtingo amžiaus grupėse.

žiūrėti daugiau

Priėmimas į akademiją

Stojimo į Antano Sireikos krepšinio akademiją sąlygos bei įstojimo anketa.

žiūrėti daugiau

Grupės

Antano Sireikos krepšinio akademijoje treniruojami 6 - 18 metų vaikai. Auklėtiniai treniruojasi skirtingo amžiaus grupėse

žiūrėti daugiau

Programa

Fizinis, taktinis, psichologinis krepšininkų parengimas

žiūrėti daugiau

Treneriai

Akademijoje dirba puikiai savo darbą išmanantys, nuolat profesinius įgūdžius atnaujinantys, patirtį tobulinantys treneriai. Mūsų treneriai visuomet orientuoti į tikslą ir visapusišką vaiko ugdymą.

žiūrėti daugiau

Antano Sireikos paramos ir labdaros fondas

Fondo sėkmė priklauso nuo jame dalyvaujančių žmonių požiūrio, remėjų supratimo apie vaikų ugdymą. Būsime nuoširdžiai dėkingi visiems - kiekvienam žmogui ar įmonei, kurie prisidės prie mūsų fondo veiklos. Mums labai svarbi kiekvieno žmogaus parama ir dėmesys.

žiūrėti daugiau

Istorija

A. Sireikos krepšinio akademija pirmą kartą duris atvėrė 2012 m. rugpjūčio mėnesį.

žiūrėti daugiau
Privatumo politika