Naujienos

... naujausia informacija
Akademijos auklėtiniai dalyvauja Moksleivių krepšinio lygos organizuojamose čempionatuose ir Regionų krepšinio lygoje

Akademijos auklėtiniai dalyvauja Moksleivių krepšinio lygos organizuojamose čempionatuose ir Regionų krepšinio lygoje

ASKA auklėtiniai šiemet prisijungė prie MKL (Lietuvos moksleivių krepšinio lygos) ir RKL (Regiono krepšinio lygos) organizuojamų varžybų.

Moksleivių krepšinio lygos ištakos siekia 1996 m. kompanijos „Kraft Foods Lietuva“ rengtus „Karūnos“ vaikų krepšinio čempionatus. 2001 m. oficialiai įkūrus moksleivių krepšinio lygą šios kompanijos prekinis ženklas „Manija“ ir toliau liko pagrindine čempionato rėmėja.

MKL  čempionatai vykdomi  lapkričio – gegužės mėnesiais vadovaujantis oficialiomis FIBA krepšinio taisyklėmis. Čempionatuose dalyvauja Lietuvos krepšinio (sporto) mokyklų  komandos. 

RKL – tai nacionaliniu mastu vykstantis krepšinio čempionatas. RKL čempionatas laikomas trečiu pagal pajėgumą Lietuvoje po Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) ir Lietuvos krepšinio lygos (LKL).

MKL atlieka itin svarbų vaidmenį ugdant ir rengiant Lietuvos krepšininkus, suteikia galimybę anksti pastebėti jaunuosius talentus, moksleiviams įgyti patirties krepšinio aikštelėje. Dažnai MKL ir RKL tampa pirmu žingsniu žengiant į aukščiausias krepšinio lygas ir profesionalų krepšinį. Jau dabar lygose žaidžia būsimosios Lietuvos  krepšinio žvaigždės.

Pasak ASKA sporto direktoriaus Sauliaus Jucevičiaus, MKL ir RKL – tai savo jėgų ir valios išbandymas. Tikimės, jog dalyvavimas šiuose krepšinio lygose padės įgyti papildomų įgūdžių. Kovodami su kitomis komandomis įvertinsime savo  jėgas ir pasiruošimą.

 

 

 Detalesnė informaciją ir rezultatus galite sužinoti aktyvavę vieną iš žemiau pateikiamų nuorodų.

Vaikų berniukų čempionatas "Pirmasis iššūkis" , gim. 2002 m.

Vaikų "B" berniukų krepšinio čempionatas "Manija" , gim. 2001 m.

Vaikų "A" berniukų krepšinio čempionatas "Manija" , gim. 2000 m.

Jaunių vaikinų "B" krepšinio čempionatas , gim. 1997 m.

Regionų krepšinio lyga

 

Atvykite ir "sirkite" kartu su komanda!

Privatumo politika